Nie mogę się doczekać

Dziś po południu jestem umówiony na cztery różne spotkania z klientami i prawdę mówiąc już nie mogę się doczekać gdy opuszczę cztery ściany mojego biura i wyruszę w trasę. Robota papierkowa i siedzenie przed komputerem bardzo mnie męczą i nudzą, dlatego chętnie wykorzystuję wszelkie możliwości wyrwania się z firmy i zrobienia czegoś innego. Gdy wczoraj po południu jedna z koleżanek poprosiła mnie o tymczasowe przejęcie jej klientów i pokierowanie sprzedażą w czasie jej nieobecności zgodziłem się bez wahania, bo wiedziałem, że Mariola miała umówionych wiele spotkań w terenie, podczas gdy ja ani żadnego.

44Nie przeszkadza mi, że pracuję na sukces koleżanki – zawód asystenta klienta wymaga wielu poświęceń, a to jest jednym z najmniej ważnych i najmniej bolesnych. Najważniejsze, że dzięki Marioli nie muszę dziś cały dzień siedzieć w pracy, a to jest dla mnie największą zaletą i nagrodą.

Pierwsze spotkanie mam zaplanowane na godzinę 12.00, kolejne o 13.00, trzecie o 15.00 i czwarte o 16.30. Na razie mamy godzinę 10 rano, co oznacza, że jeszcze blisko dwie godziny będę musiał siedzieć w firmie i zajmować się papierologią i telefonami do własnych klientów. Muszę skupić się na pracy, bo gdy nie będę myślał o upływającym czasie to na pewno szybciej nadejdzie godzina 12.00, asystent klienta Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *