Niezbędne kalorie

Swoje wczorajsze wieczorne obżarstwo spowodowane bardzo złym humorem będę musiała odpokutować dodatkowymi minutami spędzonymi na siłowni. Gdy człowiek jest na diecie i dba o każdy gram swojego ciała, nie powinien zajadać smutków litrami lodów czekoladowych i chipsami. Wczoraj wieczorem miałam typową depresję, od której uratowała mnie jedynie odpowiednia ilość kalorii.

Na dietę weszłam w momencie podjęcia pracy w charakterze asystentki klienta, asystentka klienta Opole. Wiedziałam, że klienci zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny swoich asystentów, dlatego w celu osiągania lepszych wyników sprzedażowych postanowiłam się pozbyć lekkiej nadwagi, na jaką pracowałam przez pięć lat studiów.

38Początki były tragiczne – ograniczone racje żywnościowe przyprawiały mnie o zawrót głowy, a intensywny wysiłek fizyczny nie sprawiał żadnej przyjemności. Dopiero z czasem, gdy organizm przyzwyczaił się do zmniejszonej ilości jedzenia, a wskazówka na wadze wreszcie przesunęła się w dół poczułam, że mogę się odchudzić i zejść do wymarzonego rozmiaru 38!

Do tej pory udało mi się schudnąć już cztery kilogramy, ale po wczorajszym wieczorze na pewno przytyłam przynajmniej jeden. Dzisiaj zrobię więcej powtórzeń na siłowni, a jutro dłużej pobiegam po lesie – wszystko po to, by spalić pożarte kalorie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *