Odpowiednie podejście

Uważam, że zawód asystenta klienta jest w dzisiejszych czasach jak najbardziej potrzebny, bo wielu ludziom potrzeba wsparcia w postaci doradzenia im co powinni zrobić i co jest dla nich w danej sytuacji najlepsze. Wycieczka do biura, w którym pracują asystenci klientów może być wydarzeniem obfitującym w różnego rodzaju informacje i wiedzę. Należy pamiętać, że każdy asystent klienta Gdańsk ma obowiązek kierować się wyłącznie dobrem swojego klienta, dlatego nie może celowo dążyć do oszukania nas lub zaproponowania nam czegoś nieodpowiedniego.

30Ja sam wiele razy korzystałem z usług różnych asystentów, doradców i opiekunów i uważam, że ich pomoc może być naprawdę bezcenna. Oczywiście z takimi osobami trzeba umieć rozmawiać i nie dać sobie wcisnąć czegoś, co nam nie do końca jest potrzebne, a mamy pewność, że z pracy asystenta będziemy bardzo zadowoleni. Asystent klienta nie może celowo dążyć do poczynienia nam szkód, ale może proponować różne dodatkowe usługi, na które możemy się zgodzić lub nie. Wiadomym jest przecież, że duża część zarobków asystentów i doradców związana jest z ilością sprzedanych produktów i premiami, jakie za tą sprzedaż się otrzymuje.

Zaręczam, że gdy jakiś klient w kontakcie z asystentem zachowa spokój i nie da się wciągnąć w zbędne rozmowy, to z poziomu obsługi swojej sprawy będzie bardzo zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *