Poza relacje służbowe

Jako asystent klienta Pabianice powinnam umieć zachowywać się odpowiednio do zaistniałej sytuacji i nie łączyć życia zawodowego z życiem prywatnym. Jeśli chcę osiągnąć sukces w swojej branży muszę być profesjonalna w każdym możliwym calu i zachowywać się tak, jak na dobrego asystenta klienta przystało.

43Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie wytrwać przy swoich postanowieniach i zachować tak, jak wymaga od nas sytuacja, nad czym regularnie ubolewam. Gdybym chciała zachowywać się perfekcyjnie i być idealną asystentką klienta nie powinnam pozwalać sobie na zbyt intensywne myślenie na temat jednego z klientów, którego poznałam przed trzema tygodniami. Los był naprawdę złośliwy stawiając na mojej drodze Mateusza, bo moje życie zawodowe układałoby się o niebo lepiej, gdybym nie znała tego chłopaka. Niestety, co się stało to się już nie odstanie, a ja musze pogodzić się z tym, że w moich myślach regularnie gości ten przystojny mężczyzna.

Zasady obowiązujące w mojej firmie nie pozwalają spoufalać się z klientami i nawiązywać z nimi bliższych relacji. Całkowicie rozumiem te ustalenia i zgadzam się z nimi, jednak w moim przypadku trzymanie się z dala od Mateusza jest praktycznie niemożliwe. Nawet gdybym miała dość siły na odcięcie się od tej znajomości, to Mateusz nie wyraża żadnych chęci, by zadbać o moją przyszłość zawodową w firmie i cały czas się ze mną kontaktuje. Żyję w ciągłym rozdarciu pomiędzy tym, co powinnam, a tym, czego pragnę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *