Trudna sytuacja zawodowa

27Mimo najszczerszych chęci i regularnego przeglądania publikowanych ofert pracy nadal nie mogę znaleźć sobie zajęcia, które sprawiłoby mi wiele przyjemności i zakończyło ten nieciekawy okres, jakim jest moje przedłużające się bezrobocie. Blisko półtora roku temu straciłam pracę w sklepie i od tego czasu nie udało mi się nic znaleźć. Chwytałam się paru tymczasowych zajęć, jednak nie były to zajęcia, które mogłabym wykonywać cały czas. Od czasu do czasu można posprzątać u kogoś w mieszkaniu, ale ciągłe występowanie w roli sprzątaczki jest dużo poniżej mojej godności.

Nie jestem w stanie wyliczyć na ilu rozmowach kwalifikacyjnych byłam w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy i ilu różnych stanowisk pracy one dotyczyły. Najbliższe spotkanie rekrutacyjne mam zaplanowane na następny poniedziałek i tym razem będę walczyła o posadę asystenta klienta, asystent klienta Bielsko-Biała. Już parę razy ubiegałam się o stanowisko związane ze sprzedażą i obsługą klienta, dlatego wiem, czego mogę się spodziewać oraz o co będą pytać. Może tym razem mi się powiedzie i dostanę propozycję zatrudnienia?

Mimo, że praca asystenta nie do końca mi odpowiada, to w mojej obecnej sytuacji zawodowej nie będę wybrzydzać. Wezmę wszystko, co tylko zagwarantuje mi stały dochód i umowę o pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *