W poszukiwaniu informacji

Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o nowej dziewczynie mojego syna, ale na razie trochę boję się pytać, żeby Iwan nie pomyślał sobie, że jestem ciekawska i wsadzam nos w nie swoje sprawy. Iwanowi wydaje się, że jeśli powiedział mi, że ma nową dziewczynę, Anię, która bardzo mu się podoba to mi, starej matce jedynaka zupełnie wystarczy taka ilość informacji. Niestety, jako troskliwa matka szczerze martwię się o swoje jedyne dziecko i zależy mi na tym, żeby mojemu synowi było dobrze. Żeby ocenić, że Iwanowi nie dzieje się nic złego, a nowa partnerka dba o niego tak, jak zadbałabym ja, muszę poznać Anię i wszystkie jej sekrety.

18Za punkt honoru obrałam sobie, by dowiedzieć się jak najwięcej rzeczy o tej Ani i robię wszystko, by jakoś to osiągnąć. Jakimś cudem udało mi się od syna wyciągnąć, że nową dziewczynę poznał u siebie w pracy. Może to oznaczać, że Ania, podobnie jak Iwan pracuje jako asystent klienta Elbląg, choć równie może być jakąś sekretarką czy kadrową. Wątpię żeby była kierowniczką, bo Iwan nigdy nie związałby się ze swoją szefową. Jest na to zbyt dobrze wychowany.

Jeszcze nie wiem jak nazywa się Ania, dlatego nie mogę spróbować wyśledzić jej ani na facebooku ani na Naszej Klasie. W następną niedzielę Iwan ma przyprowadzić dziewczynę na kawę, dlatego może wtedy dowiem się o niej co nieco. Mam nadzieję, że jest ładna, mądra i kocha mojego syna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *