Zakupowy relaks

Choć dzisiejszy dzień w pracy jest arcymęczący i niezmiernie denerwujący, udaje mi się zachowywać dobry humor i pozytywne nastawienie, a wszystko dzięki temu, że na zakończenie tego długiego dnia czeka mnie bardzo przyjemne spotkanie z przyjaciółkami w galerii handlowej. Jeszcze tylko parę rozmów z klientami, trochę uzupełniania dokumentacji i organizacji spotkań i będę mogła wyjść na miasto i odetchnąć pełną piersią. Lubię swoją pracę w zawodzie asystentki klienta, asystent klienta Zgierz, jednak od czasu do czasu daje mi się ona we znaki i bardzo denerwuje. Nie ma chyba zawodu idealnego i każdy po kilku dniach zadowolenia i satysfakcji odczuwa znużenie i zmęczenie. To chyba naturalne.

47Wracając do meritum, dzisiejsze popołudnie spędzę niezmiernie przyjemnie, bo na ploteczkach, wspólnym biesiadowaniu i robieniu zakupów z moimi najlepszymi przyjaciółkami. Nasze comiesięczne wyjścia do galerii handlowej na zakupy stały się już naszą tradycją, którą kultywujemy przez bardzo długi czas. Każdego miesiąca w któryś piątek wybieramy się we cztery na wspólne buszowanie po zgierskich sklepach i uważamy to za sposób na relaks i miłe spędzenie piątkowego popołudnia. Oszczędzamy przez cały miesiąc tylko po to, by w ten jeden dzień zaszaleć i wydać trochę pieniędzy na jedzenie, ubrania czy kosmetyki.

Dużą zaletą naszych piątkowych spotkań jest to, że po piątku przychodzi sobota i możliwość odespania szaleństw minionego dnia. Jestem ciekawa czy jutro rano obudzę się z uśmiechem na ustach czy będę niezadowolona z dzisiejszego wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *