Zasłużona nagroda

Dzisiaj, po zakończeniu całego, długiego tygodnia, w którym wydarzyło się naprawdę wiele i zarobiłem mnóstwo pieniędzy dla swojej firmy mam zamiar odpocząć tak, jak nie odpoczywałem od wielu tygodni. Do końca tego tygodnia pracowałem jak mała mróweczka, która nie ma czasu nawet na obejrzenie dobrego filmu ze swoją drugą połówką. Wszystko po to, by zmaksymalizować sprzedaż i na końcówce wyprzedzić tego asystenta, który do tej pory miał najlepsze wyniki sprzedażowe. Poświęcenie się opłacało, bo faktycznie udało mi się przegonić wszystkich pozostałych i pierwszy raz w mojej długiej karierze asystenta zająłem pierwsze miejsce pod względem wyników.

5Dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić tak, jak tylko dobry asystent klienta Gdynia na to zasługuję. Nie ukrywam, że mam zamiar się odprężać, relaksować i wcale nie myśleć o pracy. Pierwszym, co zrobię, będzie zaproszenie mojej ukochanej Małgorzaty na jakąś dobrą sztukę w teatrze. Wiem, że ciężko będzie dostać dziś dobre miejsca, ale co mi tam – mogę siedzieć nawet na dostawce, o ile to ucieszy Małgosię.

Po sztuce zabiorę swoją ukochaną do jakiejś gustownej restauracji, w której spędzimy resztę wieczoru. Jako, że w perspektywie mam całkiem sporą premię nie mam zamiaru oszczędzać na frykasach i pysznym jedzeniu. Zjemy wspaniałą kolację złożoną z przystawki, dania głównego i oczywiście deseru. Już nie mogę doczekać się tej rozpusty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *