Zarobki

Zarobki na stanowisku asystenta klienta są różne i zależą przede wszystkim od branży i lokalizacji firmy zatrudniającej asystentów, asystent klienta Poznań. Nikomu nie trzeba chyba mówić, że najlepsze warunki zatrudnienia zapewniają duże firmy i międzynarodowe korporacje, których filie i siedziby zlokalizowane są w największych miastach Polski. Miasto Poznań jest właśnie jednym z takich ośrodków miejskich, które od kilkunastu lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem dużych przedsiębiorstw i korporacji. Zarobki, na jakie mogą liczyć asystenci klienta w Poznaniu są na pewno dużo wyższe od tych, jakie przysługują tym samym pracownikom zatrudnionym w niewielkich firmach funkcjonujących w małych miasteczkach.

2Zgodnie ze statystykami, asystent klienta zarabia od 2 do 4 tysięcy złotych miesięcznie, do czego dochodzą jeszcze inne dodatki, benefity i premie. Do najczęściej spotykanych dodatków służbowych należą samochód, komputer, telefon komórkowy i tablet. Co większe firmy gwarantują również swoich pracownikom karnety na siłownie, na basen czy zniżki na zakup nowych szkieł korekcyjnych.

Premie w zawodzie asystenta klienta są bardzo różne i wahają się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Oznacza to, że praca na tym stanowisku może być bardzo opłacalna, o ile ktoś wie jak rozmawiać z klientami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *